Prémium Bankár Esztergom - Befektetési Tanácsadó

Legalább 1 éves tapasztalatod van befektetés területén prémium bankárként vagy tudásodat befektetői oldalon szerezted?
Jó érzéked van a befektetésekhez?
Fontos számodra a nagyfokú szakmaiság és a széleskörű portfólióépítési lehetőségek?
A szakmai előrelépési lehetőségek is vonzanak?

Ha igen, jelentkezz most és csatlakozz a kiváló referenciával rendelkező ügyfelünk csapatába, ahol te válhatsz a fiók arcává!

Feladatok

- prémium banki lakossági ügyfelekkel való együttműködés
- az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése
- tanácsadás befektetés területén
- portfólió építés az ügyfél igényeinek megfelelően
- a bankcsoport megtakarítási termékeinek ajánlása
- ügyfélkör növelése

Elvárások

- minimum 1-2 éves tapasztalat befektetési területen (privát bankárként, befektetői oldalon, brókercégnél)
- felsőfokú végzettség (gazdasági vagy befektetői szakirányú képzés)
- aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
- naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek
- ügyfélközpontúság
- tárgyalókészség
- megbízhatóság

Amit kínálunk

- stabil, jó hírnevű cég tagja lehetsz
- széleskörű portfólió
- további előrelépési lehetőségek
- tréningeken, vezetői karrierprogramokban való részvétel
- kiváló szakmai referencia
- modern munkakörnyezet, saját iroda
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület, Esztergom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
szilvia.stubner@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.