Raktári munkatárs

Szereted a kihívásokat? Ha pörög a munka és szervezni kell, de TE mégis büszke vagy a pontos munkavégzésedre? Téged keresünk!
Egy barátságos csapat keres új kollégát Budapestre.

Feladatok

- Anyagmozgatás
- A bejövő szállítmányok átvétele, betárolása és szakszerű áruelhelyezés
- A kimenő szállítmányok összeállítása
- Biztonsági szabványoknak megfelelő munkavégzés
- A készletezett tételek minőségének és mennyiségének nyomon követése
- Raktár kezelése, szervezése
- Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

- Min. érettségi bizonyítvány
- Pontos, precíz és fegyelmezett munkavégzés
- Rendszerszemlélet
- terhelhetőség, jó fizikai állóképesség
- Min. 1-2 év raktározásban szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzési képesség, jó kommunikáció

Saját munkájára igényes jelentkezőket várunk, akik nem félnek önálló döntéseket hozni, szeretne tanulni, átlátják a bonyolultabb rendszereket is.

Előny: targonca vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

• Biztos munkahely változó kihívásokkal
• Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
• Hosszú távú munkalehetőség
• Jó kereseti lehetőség
• Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.