Építőanyag értékesítő

Raab Karcher

A munkavégzés helye
Keszthely, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

munkakörbe kollégát keres a KESZTHELYI telephelyére.

Az értékesítéshez kapcsolódó fő feladatok:
-szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
-árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
-pénztárkezelés, számlázás
-a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Egyéb béren kívüli juttatások

-hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
-kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség, dolgozói rendezvények).

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az allas620@raabkarcher.hu címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Készségek és személyes tulajdonságok

-építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
-megbízhatóság
-jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
-MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Ceglédi út 1-3.
1107 Budapest