Řidič MKD / turnusová práce po EU, plachta - frigo, dvouposadky - jednotlivce

Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o.

Místo práce
Práce po EU, Česká republika, Zahraničí - ostatní
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
Plat až 2.200,- Euro / základ 16.500,- Kč + diety /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič MKD, přijmeme řidiče na turnusovou práci vykonavajicí v rámci EU. Přijmeme DVOUPOSADKY, JEDNOTLIVCE, ( Plachta + Frigo ) dale přijmeme řidiče na jizdni soupravy Auto + Vlek ( WB ) u jizdnich souprav Auto + Vlek nadstandartni ohodnoceni.

Naborovy prispevek 10.000,- Kc, Nabízíme moderní vozový park, ( MAN TGX, Mercedes Megaspace, Volvo FH ), návěsy ( Plachty + Friga ) + ( Jizdni soupravy auto + vlek ( WB )u jizdnich souprav Auto + Vlek nadstandartni ohodnoceni.
Kvalitní pracovní oblečení zdarma

Zádost a životopis posílejte na adresu společnosti: tomas.pressler@quehenberger.com
Kontaktovat budeme uchazeče, kteří splňují stanovené podmínky.
Dále nás müžete kontaktovat na tel. čísle: +420 / 731 426 319, +420 / 732 116 245

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

1

praxe min 1 rok MKD
spolehlivost,
flexibilitu,
přijemné vystupování
platné řidičské oprávnšnění
digitální tachografová karta
kvalifikačná karta vodiča ( SK ridic )
profesní prukaz ( CZ ridic )
ADR prukaz výhodou ( není podmínkou )

Österreichischen multinationalen Unternehmen, die in den internationalen Straßenverkehr, Luftverkehr , Seeverkehr, Spedition und Logistik. http://www.quehenberger.com

Strojírenská 259
155 21 Praha 5 - Zličín
Česká republika

Kontakt

Poslat společnosti životopis