Gépkezelő (Balassagyarmat)

Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.

A munkavégzés helye
Balassagyarmat
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A PRYSMIAN Magyar Kábelművek az alábbi munkakörbe keres sikerorientált jelentkezőket
GÉPKEZELŐ
Balassagyarmati gyárába

FELADATOK:
-kábelkészítő gépek kezelése, beállítása a terméknek megfelelő paraméterekre
-anyag bekészítése, gépkiszolgálás
-a termékgyártás során és végén ellenőrző mérések elkészítése, jegyzőkönyvek nyomtatása
-a működés során észlelt meghibásodás, alapanyag probléma jelzése a művezető felé
-gépnapló pontos vezetése

Egyéb béren kívüli juttatások

-piacképes órabérek, törvényes pótlékok, jelenléti bónusz
-cafeteria, munkaruha és munkába járás biztosítása
-munkarend: 4/4, 12 órás műszakban, melyhez a törvényes pótlék kapcsolódik
-a gyári meleg-étkezés térítés ellenében biztosított
-hosszú távú munkalehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

BETANULÁS:
3 hónapos munka melletti oktatással és a tanulóidőszak leteltével alapvizsga az adott géptípusra. A sikeres vizsga után mentor segíti az újabb géptípusra történő betanulást.

Felvételre jelentkezni lehet a balassagyarmati kábelgyárban (Balassagyarmat, Ipari Park személyi porta), minden csütörtökön reggel 9-kor, ahol rövid tesztírás és interjú után visszajelzést adunk a jelentkezőknek a felvételi döntésről
Önéletrajzát emailben a recruiting.hungary@prysmiangroup.com címre küldheti el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe