Értékesítő

Property 18 Ingatlanforgalmazó Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
1076 Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.02.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy modern szemléletű, dinamikus hálózat tagja lenni?
Szeretnél elegáns, új irodában dolgozni?
Szeretnél folyamatosan fejlődni?
Szeretnéd, hogy végre számítsanak az ötleteid?
Szeretnéd saját magad beosztani az idődet?
Szeretnél rátermettségeddel sok pénzt keresni?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod, akkor a SMART csapatában a helyed!

Most az ingatlanértékesítőké a piac!
Az ingatlanpiac fellendülésével jelentősen megnőtt a vásárlók száma, így óriási szükség van a jó ingatlanosra.

Belvárosi irodánkba Értékesítőket keresünk.

A tapasztalat nem elvárás, színvonalas oktatási rendszerünkkel, mindent az alapoktól tanítunk meg!

Feladatok:
Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
Megbízások felvétele, ingatlanok bemutatása
Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
Tanácsadói tevékenység

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
Jó problémamegoldó képesség
Megbízható, precíz munkavégzés
Kitartás
Határozott fellépés

Amit kínálunk:
Modern irodai háttér és infrastruktúra
Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
Karrier lehetőség
Informatikai háttér
Teljes körű marketingtámogatás
Rugalmas munkaidő
Munkavégzéssel arányos, kiemelkedően magas kereseti lehetőség
Változatos munkavégzés
Várom önéletrajzodat a drczovek.endre@smartingatlan.hu e-mail címre

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég címe