Takarító/csomagoló

Printker Office Land ZRt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Printker Office Land Zrt. a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása, megváltozott munkaképességű munkavállalót keres

Takarító, csomagoló munkakörbe

Feladatok:
- Heti két nap irodaház takarítás (felsöprés, feltörlés),
- Irodákban található szemetesek ürítése,
- Virágok locsolása,
- Évente kétszer ablak takarítás,
- A hét többi napján csomagolói tevékenység keretében a termékeinket kell adott mennyiségben csomagolni, vonalkodozni.

Kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje a hr@printker.hu e-mail címre.

Amennyiben 2 héten belül nem jelentkezünk megkereséssel, kérem tekintse úgy, hogy a kiválasztási folyamatban nem jutott tovább, személyes értesítéssel ezen esetben nem élünk. Megértését köszönjük.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Részvénytársaság a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása.

A cég címe

Régész tér
6753 Szeged