Területi képviselő

Printker Office Land ZRt.

A munkavégzés helye
Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Printker Office Land Zrt. irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása, a következő pozícióba keres munkavállalót:

Ha szeretsz bánni az emberekkel, autózni, telefonálni és megfizethető áron termékeket értékesíteni, akkor itt a helyed.
Olyan munkatársat keresünk,
- aki kereskedői vénával rendelkezik,
- tud önállóan, felelősségteljesen dolgozni,
- és munkájáért megfelelő bérezést szeretne kapni.

Feladatok:
- meglévő partnerkör rendszeres látogatása, kiszolgálása,
- új partnerek felkutatása ,
- rendelések felvétele,
- partnerek tájékoztatása árakról, akciókról, termékbevezetésekről,
- adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése,
- folyamatos termékismeret fejlesztése,
- konkurenciafigyelés, értékelés

Elvárások:
- legalább 2 éves nagykereskedelmi értékesítési tapasztalat,
- B kategóriás gépjárművezetői engedély,
- rutinos számítógép használat,
- középfokú végzettség,
- önálló munkavégzés,
- csapatszellem,
- sikerorientált hozzáállás,
- értékesítési véna, kitartás

Amit kínálunk:
- teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem részben jutalékos rendszerben
- kizárólagos márkák forgalmazásának lehetősége
- megbízható, korrekt munkahely
- folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
- cégautó, mobil telefon, munkavégzéshez szükséges egyéb eszközök

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Részvénytársaság a dél-magyarországi régió meghatározó irodaszer nagy- és kiskereskedelmi vállalkozása.

A cég címe

Régész tér
6753 Szeged