PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT

Innovation is our future, service is our passion
A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Környezet- és munkavédelmi technikus
(minőségügyi feladatokkal)

Főbb feladatok:

  • A vállalat munkabiztonsági, környezetvédelmi és egészségvédelmi és tűzvédelmi tevékenységeinek szervezése, koordinálása, fejlesztése, valamint együttműködés az üzemorvossal
  • Munka - és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Munkahelyek ellenőrzése munka- és tűzvédelmi megfelelés vonatkozásában
  • Belső ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtatása,
  • Kockázatértékelések, szabályzatok és intézkedési tervek készítése
  • Hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • A hulladékkezelés felügyelete, éves hulladékbevallások készítése
  • Minőségügyi adatok begyűjtése, feldolgozása

Elvárások:

  • Legalább középfokú környezetvédelmi (technikusi) végzettség
  • Min. 3 éves, gyártóvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, internet)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Határozott személyiség
  • Jó szervezőkészség,
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelv

Előnyt jelent:

  • Autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat
  • Munka- és tűzvédelmi jogszabályok naprakész ismerete
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi végzettség
Munkavégzés helye:    Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk a hr.pex@pex.hu e- mail címre
Elküldöm az önéletrajzomat