PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT

Innovation is our future, service is our passion PEX—the zero waste company
A PEX Automotive Systems Kft. a legnagyobb autóipari márkák beszállítója. Kapacitásbővítés miatt érdi munkavégzésre keresünk kollégát azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő gépbeállító

Főbb feladatok:

  • a fröccsöntő gépek beállítása, működtetése, alapanyaggal történő feltöltése a folyamatos üzemmenet biztosítása érdekében
  • gépindítás, leállítás működtetése, a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • együttműködés a társosztályokkal (minőségbiztosítás, mérnökség, logisztika)
  • munkadarabok könyvelése, anyagok visszajelentése az SAP-ban
  • a termelés támogatása
  • a technológiai, minőségbiztosítási, munkavédelmi és egyéb előírások, utasítások betartása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • ARBURG gépek kezelésében szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • fröccsöntő gépek, technológiák, alapanyagok ismerete
  • többműszakos munkarend vállalása
  • jártasság műszaki rajz olvasásában
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • tanulási hajlandóság
  • jó problémamegoldó készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • felelősségvállalás
  • Érd környéki lakóhely vagy költözési hajlandóság

Előnyt jelent:

  • technikus végzettség
  • azonnali munkába állás
  • szakmai angol vagy német nyelv ismerete
Munkavégzés helye: Érd
Költözés esetén személyre szabott költözési/lakhatási támogatást nyújtunk.

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk a hr.pex@pex.hu e- mail címre.
Elküldöm az önéletrajzomat