A BHG-ÁSZ Kft. a német PRETTL cégcsoport magyarországi tagja. Cégünk szekszárdi telephelyén autóipari beszállítóként alkatrész gyártással foglalkozik.

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ESZTERGÁLYOS

Főbb feladatok:

  • Hagyományos eszterga üzemeltetése
  • Rajzolvasás
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Esztergályos vagy gépi fém megmunkáló végzettség

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés fiatal, dinamikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődés és fejlesztés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Szekszárd

A PRETTL Cégcsoport a világ 19 országában, 33 önálló céggel van jelen, amelyekben több, mint 7200 munkatárs dolgozik.

A PRETTL Csoport négy területen tevékenykedik: autóipar, háztartási gépek, elektronika és energia. Az egyes középméretű leányvállalatok önállóan müködő gazdasági egységekként , vállalkozási és döntési szabadsággal rendelkeznek.

A cégcsoport forgalma körülbelül 700 Mio. Euro. A cégcsoporttal kapcsolatos további információkat az alábbi weboldalon talál:

www.prettl.com

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben igen, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a hr@bhg-asz.hu e-mail címre. A jelentkezésben kérjük, tüntesse fel a lehetséges munkakezdés dátumát, valamint bérigényét!

Kérjük, regisztráljon be adatbázisunkba is a honlapunkon keresztül:

Elküldöm az önéletrajzomat