PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT

Innovation is our future, service is our passion
A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Csoportvezető

Főbb feladatok:

  • a termelés megszervezése, az erőforrások optimalizálása annak érdekében, hogy a megrendelések teljesítése a kívánt időben, minőségben, mennyiségben és költségben történjen
  • műszakok utasítás szerinti átadása, átvétele, a termelés indítása, leállítása
  • ellenőrzési feladatok ellátása, selejtkezelés
  • kb. 20 fős csoport munkájának napi szintű koordinálása, motiválása,
  • munkavállalókkal, munkavégzéssel kapcsolatos nyilvántartások vezetése, létszámgazdálkodás
  • munkavállalók értékelése, motiválása, fejlesztése
  • aktív részvétel a problémák, hibák, a termelést akadályozó tényezők gyors, hatékony elhárításában
  • folyamatos fejlesztésekben, javító intézkedésekben – Kaizenekben - való aktív részvétel
  • 5S, minőségügyi és gyártási előírások, munkavégzésre vonatkozó szabályok betartása és betartatása
  • munkaköréhez tartozó dokumentáció kezelése, vezetése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség érettségivel
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 év gyártási tapasztalat
  • Lean ismeretek, Lean alapú gondolkodás
  • több műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó problémamegoldó, szervező- és érdekérvényesítő képesség
  • proaktív, önálló, döntésképes, felelősséget vállaló személyiség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség/affinitás
  • kábelgyártás területén szerzett tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelvismeret
  • SAP ismeret
Munkavégzés helye: Érd
Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk a hr.pex@pex.hu e- mail címre.
Elküldöm az önéletrajzomat