PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT

Innovation is our future, service is our passion PEX—the zero waste company
A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére kapacitásbővítés miatt keresünk kollégát azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Szerszámkészítő

Főbb feladatok:

  • egyedi műanyag fröccsöntő szerszámok gyártása, új szerszám összeállítása
  • szerszámpróbák nyomon követése
  • a termelés folyamatosságának biztosítása
  • megelőző és tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • a jelentkezés feltétele min. 5 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntő szerszámgyártás -karbantartás területén
  • fémmegmunkálási ismeretek (köszörülés, esztergálás, marás)
  • 2D rajzolvasás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • szerszámkészítői / technikusi képesítés
Munkavégzés helye: Érd
Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk a hr.pex@pex.hu e- mail címre.
Elküldöm az önéletrajzomat