A Prettl Hungária Kft a német PRETTL cégcsoport Magyarországi tagja.
Cégünk szekszárdi telephelyén autóipari beszállítóként kábelgyártással foglalkozik.

Vállalatunk bővülő csapatába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Beérkező alkatrészek átvétele, beraktározása, dokumentálása
  • Késztermékek kiszállításra történő előkészítése
  • Gyártósor alkatrészekkel történő ellátása (kommissiózás, sorkiszolgálás)
  • Együttműködés a logisztikai feladatok javításában
  • Minőségbiztosítás vonatkozó előírásainak betartatása
  • Raktárkészletek ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés és fejlesztés
  • Béren kívüli juttatások

A pályázatokat „Raktáros” jeligével várjuk az alábbi elérhetőségeken:

PRETTL Hungária Kft
7100 Szekszárd, Korsófölde u. 2.
e-mail: job@prettl.hu

Elküldöm az önéletrajzomat