Vállalkozásfejlesztési tanácsadó

Portal Internet Kft.

Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Magyarország
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 90000 - 180000 Ft/hónap
    Jutalék
  • Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Feladatok
A cég szolgáltatásának, vállalkozássegítő programjának vállalkozókkal történő megismertetése.
Telefonos és személyes kapcsolatfelvétel.
Szerződések kötése.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.
További juttatások
Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem teljesítmény arányos bérezés alapján
- biztos háttér
- önálló munkavégzés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség
alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Szakterület:
értékesités
Ismeretek
Számítógép-felhasználói ismeretek:
Microsoft Word - alapok
Microsoft Excel - alapok
Elvárt szakmai tapasztalat
Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára:
Igen
Készségek és személyes tulajdonságok
Elvárások:

- teljesítmény és ügyfél orientáltság
- jó kommunikációs képesség
- határozott fellépés, jó megjelenés
- széles kapcsolati háló vállalkozói körökben

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése
A Portal Internet Kft. online üzleti tartalom- és szolgáltatásfejlesztésre specializálódott. A cég tevékenysége ezen belül vállalatirányítási rendszerek fejlesztésére, pályázatok megvalósítására, vállalati portálok, webáruházak fejlesztésére és üzemeltetésére koncentrálódik.

Vállalkozásunk 8 éves referenciákkal, több ezer elégedett megrendelő és több száz jelenlegi partnerrel büszkélkedhet. Alapításakor fő tevékenységünk a weboldalak, webáruházak online megjelenések és grafikai tervek készítése volt. Megrendelőink számára mind a vizuális tervezésben, mind a kapcsolódó szolgáltatásokban kiemelkedő minőséget nyújtunk.

A cégünk által létrehozott üzleti klub, közös piactér által konkurencia nélküli szolgáltatást nyújtunk a Magyar vállalkozások számára.

Önéletrajzod akkor küld el, ha megfelel Neked a jutalékos rendszerben történő kifizetés, és hajlandó vagy akár az ország másik sarkából is Budapestre utazni egy interjú kedvéért. A munkavégzés mindenkinek a lakóhelyének közvetlen közelében történik. Gondold komolyan és tarts velünk!
A cég fő működési területe
Információs technológiák
Információk a kiválasztási folyamatról
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed jelentkezésed, önéletrajzod a czegledi@budapestportal.hu e-mail címre várjuk, kérjük a Munkavégzés helyét jelöld meg egyértelműen.

Ne feledd! Jutalékos rendszerben dolgozunk, de biztos háttér mellet, 7 éve a piacon lévő cég népszerű termékeit értékesítheted információs technológiai területen. Vállalkozásunk 2013-ban trendben van! Az internet felfelé ívelő ágazat a válság ellenére a piacok kiszélesítése miatt és a költségek csökkentése érdekében.

Cégünk elvárja Tőled, hogy a havi jutalékod minimum 180.000 Ft legyen és ezért meg is tesz mindent! Az oktatás területén, valamint az üzletkötés támogatását alapvető feladatként tekintjük.
A cég címe
Késmárk u. 18. Megjelenítés térképen
1158 Budapest
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez