Sofőr - Gépjárművezető

PM TECHNIC PLAST Kft.

A munkavégzés helye
Pécel a központi telephely (a munkavégzés helye országos), Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a Pm cégcsoporthoz tartozik, lerakataink vannak már Romániában, Szerbiában, Csehországban, Olaszországban, Bulgáriában, valamint Görögországban.

Péceli központtal rendelkező cég sofőrt keres főállásban. Árukiszállítás Magyarország területén belül, illetve időnként Szlovákiába. A munkavégzés hétfőtől péntekig tart.

Feladatok:
– áru túraterv szerinti kiszállítása Magyarország területén és Szlovákiába
– az áru felpakolása majd lepakolása a kliensnél
– pénz felvevése a készpénzben fizető ügyfelektől, majd utólag a pénzzel való elszámolás
- az áruval való teljeskörű felelősségteljes elszámolás és adminisztráció

Elvárások
- áruterítői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- középfokú végzettség
- Pécel ill. környéken lakó
- jó problémamegoldó képesség
- jó tájékozódó képesség
- teherbírás – az árut le kell pakolni a partnereknél az autóról

Amit nyújtunk:
-határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
-bejelentett, alkalmazotti jogviszony
-versenyképes fizetés
-mobiltelefon

Előnyt élveznek, akik dolgoztak már hasonló munkakörben.

Kezdés: azonnal.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TeamPlast Logistic Kft 2012-ben indította el tevékenységét Magyarországon a P.M. Group csoport tagjaként. Vállalatunk kiemelt szerepet tölt be a műanyag nyílászáró kiegészítők gyártása és forgalmazása terén. Cégcsoportunk jelenleg Kelet-Európa minden országában jelen van és folyamatosan nyílnak meg új telephelyek Közép- és Nyugat-Európában is. A Magyarországi telephelyről 2014-ben elindult Szlovákia és Csehország területére is az értékesítés.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Fáy tanya
2119 Pécel

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tímea Ferencz
Tel.: +36-70-603-2847
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat