Egészségügyi recepciós (Ref.sz.: RECEPCIÓS - SZÉKESFE)

Plazmaszolgálat Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

 A központ front office részének (recepciós részleg) zökkenőmentes működtetése
 Plazmaadók felvétele a számítógépes rendszerbe
 Egészségügyi paraméterek mérése és rögzítése
 Adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
 Időpont egyeztetések személyesen, online felületen és telefonon
 A plazmaadók fogadása, tájékoztatása, maximális informáltságuk biztosítása
 Folyamatos együttműködés a kollégákkal
 Felmerülő problémák kezelése
 A központ magas szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása

Egyéb béren kívüli juttatások

 Versenyképes fizetés
 Béren kívüli juttatások
 Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
 Teljes körű oktatás
 Fiatalos, dinamikus csapat
 Megbecsültség
 Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk 2016. október 31. –ig „RECEPCIÓS - SZÉKESFEHÉRVÁR” jeligére!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

 Középfokú végzettség
 Átlagon felüli kommunikációs képesség
 Csapatmunkára való képesség
 Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
 Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
 Proaktív hozzáállás
 Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
 Kiemelkedő empátia

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt plazmaferezis centrumába munkatársakat keres.

A cég címe

www.plazmaszolgalat.hu