Óvodapedagógus

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - Budapest II. kerület

A munkavégzés helye
II. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.08.21.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Közalkalmazotti béren felüli fizetés.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Óvodáskorú gyermekek nevelése kis létszámú max. 16 fős gyermekcsoportban.

Csapatunk fiatal, vidám és nagyon lelkes: mindenünk a hozzánk járó gyerekek igénye és érdeke. Emberileg határozott, de a másik és a gyerekek igényeire is odafigyelni képes tanárt keresünk, aki őszintén tudja szeretni a gyerekeket, és tudja, hogy ez a szerető-segítő belső beállítódás sokszor plusz erőfeszítést igényelhet.

Idegen nyelv tudása nem feltétel.

Egyéb béren kívüli juttatások

A fizetés magasabb mint a bértábla szerinti fizetés.
Kultúrált munkakörnyezet.
Kiegyensúlyozott és motivált kolléganők.
Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Képzési szak

Készségek és személyes tulajdonságok

Min. 2 év szakmai tapasztalat.
Gyermekszeretet és kedvesség.
Rugalmasság, nyitottság, új dolgok tanulásának szeretete.
Kultúrált megjelenés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pinokkió Magánóvoda Budapest II. kerületében - a fennállása óta eltelt több mint egy évtizedben elért eredményei nyomán - az egyik legnépszerűbb magánóvoda rangját érte el. Ebben szerepe van annak is, hogy nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló embereket alkalmazunk.
Az óvodában életkorilag ún. "tiszta csoportok" vannak. Az intézmény további egyedi vonásai közé tartozik a kiváló iskola-előkészítés, az intenzív angol, a bio ételprogram és az, hogy óvodás korban számos fakultatív sportolási lehetőség érhető el.

JELENTKEZNI a következőképp tud:
1. Fényképes
2. szakmai önéletrajzát szeretettel várjuk a
3. pinokkioovoda@gmail.com emailcímre.

A cég címe

PINOKKIÓ MAGÁNÓVODA ÉS BÖLCSŐDE
HARANGVIRÁG U. 4.
1026 BUDAPEST
http://pinokkiobolcsode.hu http://pinokkioovoda.hu