Óvodapedagógus - Bp. II. kerület

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - Budapest II. kerület

A munkavégzés helye
II. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Kiemelkedő bérezés.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Óvodapedagógusi csapatunkba keresünk junior óvodapedagógusi munkakörbe, magas szakmai színvonalú munkavégzésű, a gyermekeket őszintén szeretető óvodapedagógust, kis létszámú óvodai csoport mellé. Idegen nyelv tudása nem feltétel.

Egyéb béren kívüli juttatások

Kultúrált munkakörnyezet.
Kiegyensúlyozott és motivált kolléganők.
Szakmai fejlődési lehetőség.
Erkölcsi és anyagi biztonság egyaránt.
Kiemelkedően versenyképes fizetés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Min. 1 év szakmai tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pinokkió óvodaként és bölcsődeként is működik. Budapest II. kerületében - a fennállása óta eltelt több mint egy évtizedben elért eredményei nyomán - az egyik legnépszerűbb magánóvoda rangját érte el a vonzáskörzetében.
A bölcsődei csoportokban 10-12 fős maximális létszámmal, az óvodai csoportokban pedig 15 fős maximális létszámmal működik az intézmény.
Az óvodában életkorilag ún. "tiszta csoportok" vannak. Az intézmény további egyedi vonásai közé tartozik a kiváló iskola-előkészítés, az intenzív angol, a bio ételprogram és az, hogy óvodás korban számos fakultatív sportolási lehetőség érhető el.
Az alapítványunk létrejötte óta alapítványi bölcsőde és alapítványi óvoda a működés pontos meghatározása. De miután az alapítványi forma is magán formának számít, így a magánóvodánk Budapest II. kerületében várja Önt is szeretettel a csapatába!

1. Fényképes
2. szakmai önéletrajzát szeretettel várjuk a
3. pinokkioovoda@gmail.com emailcímre.

Kérjük, telefonon NE keressenek bennünket.

A hirdetésben mindenki számára elérhető minden szükséges információ.
www.pinokkioovoda.hu

A cég címe

Harangvirág u. 4.
1026 Budapest
http://pinokkiobolcsode.hu http://pinokkioovoda.hu