Molekuláris biológus

Pharmacoidea Ltd.

A munkavégzés helye
Derkovits fasor 7-11., Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2017.01.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Biotechnológiai kutatócsapat gyógyszerfejlesztési tevékenységével kapcsolatos élettudományi/biokémiai laborvizsgálatok ÖNÁLLÓ kivitelezése.

Elvárt feladatok:
- molekuláris biológiai metodikák, immunhisztokémia, klónozás és traszfekció;
- sejt és szövetkultúrák rutinszerű fenntartása;
- in vitro és in vivo hatékonysági és toxicitás vizsgálatok;
- oldatok és formulák elkészítése ;
- szerkezet/aktivitás vizsgálatok ÖNÁLLÓ megtervezése és ÖNÁLLÓ lebonyolítása.
A fenti feladatok elvégzéséhez minimális betanulási időt biztosítunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Dinamikusan növekvő biotechnológiai cég nemzetközi gyógyszerfejlesztési projektjeiben való részvétel, aktív együttműködés nemzetközi gyógyszergyárak gyógyszerfejlesztési projektjeiben.

Információk a kiválasztási folyamatról

Dinamikusan növekvő szegedi biotechnológiai cég nemzetközi gyógyszerfejlesztési projektjeihez keres keres molekuláris biológiai/biokémiai labormetodikákban jártas, biztos szakmai hátterű, motivált és az innováció iránt elkötelezett K+F biokémikus munkatársat.
A munkavégzés központja Szeged.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.01.15. (még 38 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Biotechnológia; Élettudományok; Molekuláris biológia; Vegyészet; Farmakológia

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Windows - alapok
Microsoft Word - alapok
Microsoft Excel - alapok
Microsoft PowerPoint - alapok

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- Sejttenyésztésben, molekuláris biológiai/biokémiai labormetodikákban való RUTINszerű jártasság;
- Felsőfokú végzettség;
- Legalább egy éves labortapasztalat;
- ÖNÁLLÓ munkavégzés;
- Széleskörű szakirodalmi ismeretek;
- Egyéni ötletek;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
- Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
- Innovatív, csapatjátékos és kommunikatív alkat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az innovatív terápiás és profilaktikus megoldások kifejlesztésére szakosodott biotechnológiai cég Európa legnagyobb gyógyszerfejlesztési programjában vesz részt, így partnerei közt tudhatja a világ legnagyobb gyógyszervállalatait és az EU vezető kutatóközpontjait.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Derkovits fasor 7-11
6726 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dr. Letoha Tamás
Tel.: +36-30-2577393
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat