Autószerelő

PETRÁNYI-AUTÓ Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyakorlattal rendelkező autószerelő munkatársat keresünk

Feladatok

o gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
o a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
o állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
o jármű-diagnosztika

Elvárások

o szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
o empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
o kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
o hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
o megbízható, önálló munkavégzés
o „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

o Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
o Vonzó kereseti lehetőség
o Kulturált, színvonalas munkakörülmények
o Szakmai továbbképzési lehetőség
o Hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni: allashirdetes@fordpetranyi.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B
Elküldöm az önéletrajzomat