Hľadáme skúsených elektrikárov do Nemecka a Rakúska

Pese s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Bližšie informácie uvedené v texte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných - nemecky hovoriacich elektrikárov do Nemecka a Rakúska s nástupom od ihneď.

Nemecký jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Uvítame aj skupiny, kde aspoň jeden rozpráva veľmi dobre po nemecky.

Máme voľné miesta pre priemyselných, alebo stavebných elektrikárov.

Skúsenosti s Photovoltaik, alebo vzduchotechnikou sú výhodou, ale nie podmienkou.

Kľudne nás kontaktujte aj ak sa už v Nemecku, alebo v Rakúsku nachádzate a chceli by ste prestúpiť. Ponúkame možnosť organizácie aj cez víkend.

Auto je výhodou, ale nie podmienkou.

Platové podmienky:

Pracuje sa na nemeckú, alebo rakúsku pracovnú zmluvu.
V Nemecku je plat od ca. 1650 € - 1700 € v čistom už po odrátaní ubytovania Záleží podľa odpracovaných hodín a cene ubytovania.
V Rakúsku od 1850 € - 2000 € v čistom už po odrátaní ubytovania.
Ubytovanie je už vopred zabezpečené.

Možnosť zálohy už po prvom týždni, v prípade dobrej práce aj skôr.

Spolupracujeme len s uznávanými, medzinárodnými spoločnosťami.

Poprosíme zasielať životopis buď cez profesiu, alebo mailom na: ziadost.pese@gmail.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná uznávaná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, kolegialita, zručnosť, komunikatívnosť, ochota sa učiť novým veciam, ochota prispôsobenia sa.

Vyučenie v danom odbore a dostatočná prax.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Pese s.r.o.
Čerenčianska 22
97901 Rimavská Sobota
www.buhrmann-personal.com
ID: 2210337   Megjelentetés dátuma: 2016.10.12.