Eladó Lipóti Pékségben

Pékinas Kft.

A munkavégzés helye
Aréna Pláza, Lurdy Ház, Pesterzsébet, Budapest XXII. kerület (Budafok), Érd, Fehérvári út, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Lipóti Pékségeket üzemeltető Pékinas Kft felvételt hirdet eladói munkakörbe, az alábbi üzleteibe:

- Budapest Aréna Pláza, XXII. kerület (Budafok), Pesterzsébet
- Százhalombatta
- Érd

Juttatások:
Versenyképes alapfizetés + forgalmi jutalék + ingyenes saját fogyasztás + kedvezményes vásárlási lehetőség

A jelentkezőktől az alábbi alapkövetelményeket várjuk el:
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Vevőközpontú kiszolgálás
• Korai munkakezdés vállalása (hajnali 1/2 5)
• Megbízhatóság, leinformálhatóság
• Érvényes egészségügyi kiskönyv

Előnyt jelent a kereskedelmi gyakorlat.
Nem dohányzó pályázók jelentkezését várjuk.

Kérjük, hogy jelentkezését önéletrajzával, fényképével és a kiválasztott üzlet megjelölésével az lipotipekseg.buda@gmail.com címre megküldeni szíveskedjék.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Pékáru kiskereskedés

A cég címe

Budapest