Práca v Holandských sklenníkoch! (zberač paradajok)

Paul de Groot Agrarisch Loonbedrijf te Poeldijk - HPT Holland

Miesto práce
Den Haag, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
9.42 EUR/hodina, Ponukaný plat (netto) 8,39 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oberanie paradajok a ich opratrovanie a na konci roka upratovanie sklennikov.

o Práca v sklenníkoch (Horticulture Green Houses),čo môžu byť paradajky.

o Dočasná zmluva na 6 mesiacov s možnosťou obnovenia po zaškoleni zamestnavateľom.

o Finančná odmena € 9,42 bruto , € 8,39 neto/ hodina

o týždenný plat

o Priemerne 38/45 hodin práce týždenne, niekedy tiež práca v sobotu doobeda

o dopravu do práce s firemným autom

o Za zdravotné poistenie zaplatite odvody vo výške 91,28 € za mesiac alebo 22,28 € za týždeň.
Daňový úrad Vám vráti uhradené dávky v celkovej výške 88,00 € za mesiac.

o Ubytovanie vo firemnom byte zo všetkým potrebnym k byvaniu.V dobrej kondicii,maximalne 4 osoby.(1 alebo 2 izby delene s druhou osobou a 1 izba pre jednu osobu) (Pri vycestovaní si treba zobrať so sebou posteľné obliečky,plachtu!)

o Každý týžden sa z výplaty sťahuje € 82,00 za ubytovanie ( najom, elektrina, voda, plyn ,tv kabel) Kaucia (€ 246,00) cena sa odpočíta z výplaty.

o Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nakupneho centra.

o V pripade zaujmu poslat podrobne vyplneny formular v anglictine alebo slovencine na adresu: hptholland@gmail.com

Po potvrdení pracovnej zmluvy, zaistíme Vám vhodné ubytovanie. Ubytovanie si musíte rezervovať uhradou poplatku vo výške 43,00 € jednorázovo.

Doprava firemným autom na miesto pracoviska zadarmo.

Byty su umiestnene v dobre situovanom okoli,s ľahkym pristupom dopravy a obchodov,blizko nákupneho centra .

Informácie o výberovom konaní

Mame viac pozicií ktoré potrebujeme zaplnit:

Assistent Manager ( pre 1 dámu.)

Práca pre vodiča s vodičským preukazom typu C ( pre 1 pána)

Práca v sklenníku oberanie a opratrovanie paradajok ( pre 4 +/- dámy a 20 +/- mužov)

ktorý Vám pošleme po prvom kontakte na našej emailovej adrese.

kazdy mesiac potrebujeme pracovnu silu!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (még 3 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C

Zrakové vady,problémy s chrpticou, problémy s drogamy,problemy s alkoholom nie su akceptovane!
Pre páry bohužial nevieme prácu zabezpečiť.

Munkaközvetítö iroda.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HPT Holland
Wateringseweg 81
SW 2685 Poeldijk
Holandsko
ID: 1796939   Megjelentetés dátuma: 2017.02.17.