Szállodai recepciós

PASSION 4 WORK

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MÁTRAHÁZI****-os SUPERIOR szállodába keresünk munkavállalókat éves állásban a következő pozíciókban:

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Feladatok:

- Vendégek érkeztetése, regisztrálása
- Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése
- Szállodai foglalások nyomon követése
- Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok,
- Vendég panaszok gyors, hatékony kezelése
- Vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk

- határozatlan idejű munkaszerződés
- szállás és étkezés biztosítása
- napi 8 órás munkavégzés (3 műszak)

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail címre kérjük a munkakör megjelölésével: turizmus@p4w.hu

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

SIÓFOKI és MÁTRAHÁZI****-os SUPERIOR szálloda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkakör betöltésének feltétele:

- szakirányú végzettség (idegenforgalmi)
- minimum 2 éves szállodai szakmai tapasztalat
- HOSTWARE vagy más szállodai program ismerete
- Legalább 1 nyelv középfokú ismerete (angol, német)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Turizmus
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat