Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Szervizüzem-vezető

Cégnév: Pappas Auto Magyarország Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.09.04.
Nemzetközi hátterű vállalatunk 6 regionális képviseletével és mintegy 400 munkatársával Magyarország egyik legnagyobb gépjármű-értékesítő és szervizszolgáltatója.
Szegedi telephelyünkre gyakorlott és elkötelezett szakembert keresünk
SZERVIZÜZEM-VEZETŐ
munkakörbe mielőbbi belépéssel.

Feladatkör:
- A szervizüzem teljes körű, önálló, felelős irányítása
- a 23 fős after sales csapat munkájának koordinálása, szakmai támogatása
- felelősség a szervizüzem pénzügyi eredményeiért
- ügyfélkapcsolatok folyamatos ápolása, ügyfélkör bővítése
- létesítménygazdálkodási feladatok

Elvárások:
- szakirányú végzettség
- min. 3 éves szakmai tapasztalat gépjármű-szervizvezetői munkakörben
- kiforrott operatív vezetői készségek és példamutató hozzáállás
- maximális ügyfélközpontúság és megbízhatóság
- kereskedelmi szemléletmód
- a magabiztos német/angol nyelvismeret elengedhetetlen a napi üzleti kommunikációhoz és a szakmai anyagok megértéséhez

Amit kínálunk:
- szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
- versenyképes, korrekt, teljesítményarányos fizetés
- vonzó juttatáscsomag
- stabil munkahely

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal magyar, német/angol nyelven:
Pappas Auto Magyarország Kft., Olá Bernadette
Tel.: (+36-1) 451 2233, Fax: (+36-1) 451 2209, e-mail: job3@pappas.hu

Kérjük abban az esetben jelentkezzenek, amennyiben a kiírt elvárások valamennyi pontjának megfelelnek.

Bővebb információ az állásajánlatokról és a Pappas Autóról: www.pappas.hu

Régió: Szeged
Pozíció: Üzemeltető

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Pappas Auto Magyarország Kft.