Területi képviselő értékesítés terén

Panoramas s.r.o.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2017.02.12.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
teljesítményarányos jutalék

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk nemzetközi háttérrel rendelkező minősített Google Street View Ügynökség, mely magyarországi értékesítési csapatába keres területi képviselőket.

Leendő munkatársunk feladatai:
• ügyfél-menedzsment
• szolgáltatásaink népszerűsítése és értékesítése
• új ügyfelek megszólítása
• személyes tárgyalások lebonyolítása
• megrendelések felvétele

Amit elvárunk:
• kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
• magabiztos fellépés
• rugalmasság, mobilitás
• nyitottság új ismeretek szerzésére, internetes technológiákban való érdeklődés
• önálló mungavégzés
• értékesítési tapasztalat
• lokális piac ismerete
• társalgási szintű angol nyelvtudás
• érvényes B kategóriás jogosítvány
• vállalkozói munkaviszony

Amit kínálunk:
• kiváló szakmai hírnév és nemzetközi háttér
• változatos munka
• teljesítményarányos %-os jutalék, felső korlát nélkül
• modern Google termékek
• rugalmas munkaidő
• képzés

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket folyamatosan várjuk, a bepillantani@gmail.com email címre kérjük küldeni az önéletrajzot! Csak az általunk megfelelőnek tartott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - alapok

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Panoramas s.r.o. minősített Google Street View Ügynökség, mely 2014-ben elnyerte a Google Excellence in Quality európai minőségi díját. Cégünk fő tevékenysége vállalkozások fotózása és virtuális bemutatók készítése. Eddig több mint 3300 cég virtuális bemutatóját készítettük el. Tudj meg rólunk többet a www.bepillantani.hu oldalon!

A cég címe

Šelešovice 110
76701 Kroměříž
Cseh Köztársaság