Villamos projekt mérnök (Referenciaszám: PJ5497)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen dolgozna multinacionális vállalatnál, mégis családias légkörben? Kiváló munkakörnyezetben, kiemelkedő juttatási csomag, jó csapat, és hosszú távú lehetőségek várják. Partnerünk részére keresünk talpraesett, precíz kollégát az alábbi munkakörbe:

Villamos projekt mérnök

Ezek a feladatok várnak az új kollégára:
- A vállalatnál folyó fejlesztésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó villamosmérnöki tevékenységek megtervezése, szervezése és felügyelete

- Projektek műszaki előkészítése (beruházási munkák műszaki tartalmának meghatározása), részvétel a terveztetésben
- Projektek kivitelezésének teljes körű terepi (építéshelyszíni) felügyelete
- Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítésében való részvétel, ajánlatok bekérése helyszíni bejárások szervezése, ajánlatok kiértékelésében való részvétel, közreműködés a kivitelezők kiválasztásában
- Tervező, kivitelező, műszaki ellenőr és egyéb mérnök alvállalkozókkal való együttműködés, a terepi (építéshelyszíni) feladataik koordinálása
- A beruházások műszaki dokumentálása, és a pénzügyi dokumentáláshoz szükséges műszaki segítség nyújtása

Az ideális jelölt rendelkezik:
- Villamosmérnöki végzettséggel

- Alap szintű angol nyelvtudással
- Közepes szintű MS Office ismeretekkel
- Ezen felül pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség jellemzi
- Valamint kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, és elhivatottság

Munkavégzés helye: Fejér megye

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- Ipari létesítményekkel kapcsolatos ismeretek és gyakorlat
- Tervezési ismeretek és gyakorlat
- Művezetői ismeretek és gyakorlat
- Terepi műszerezési ismeretek és gyakorlat
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete (különösen SAP).

Mindezért cserébe partnerünk a következőket nyújtja:
Nemzetközi hátterű, stabil munkahelyet kiemelkedő sikerekkel
- Kiváló munkahelyi légkört

- Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát
- Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot (13. havi fizetés, mozgó bér, cafeteria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása)

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.