Telefonos előhívó (Referenciaszám: PJ5065)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Telefonos előhívó

Partnerünk 19 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemély ügyfelei részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb magyarországi hitelintézetek egyike.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Önre:
- kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból,
- bejövő hívások és chat üzenetek fogadása,
- meglévő és új ügyfélkör lakáscéljának felmérése,
- érdeklődés felkeltése lakás előtakarékossági szerződés indítására,
- a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Csatlakozzon a csapathoz, ha:
- legalább középfokú végzettsége van,
- telefonos hívásindítás, hívásfogadás területén már szerezett tapasztalatot,
- mindig is érdekelte a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,

- szeretne egy élcsapat meghatározó tagja lenni és hosszú távon szeretne ezen a területen dolgozni,
- fontos az Ön számára, hogy kiemelkedő jövedelemmel rendelkezzen,
- kiválóan fogalmaz szóban és írásban,
- szeret tanulni, nyitott a szakmai újdonságokra.

Amit megbízónk kínál:
- belváros szívében, könnyen megközelíthető irodában dolgozhat,
- kedvezményes LTP kötési lehetőség,
- kedvezményes hitel lehetőségek,
- átlátható, kiszámítható jutalékrendszer és szabályok,
- vonzó jövedelem - fix alapbér + jutalék + béren kívüli juttatások,
- 8 órás munkaidő: 9:00-17:30 és heti két alkalommal 11:30-20:00 közötti,
- modern munkakörnyezet, piacvezető termékek és profi szakmai csapat.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra, és szakmai feladatokkal is készülünk.

Mit kell tennie, hogy megpályázza az állást?

Kérem, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Mezei Lehel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ5065) lehel.mezei@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mezei Lehel
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.