Autóbuszvezető (Referenciaszám:PJ2564)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest,Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

AUTÓBUSZVEZETŐKET - akár GKI kártya támogatással

budapesti munkavégzésre

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Tervezhető jövedelem
- Kiemelkedő Cafeteria juttatás

- Vidéki munkavállalók számára szállástámogatás

Melyek a munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
- 'D' kategóriás jogosítvány
- 'D' kategóriára érvényes GKI kártya (szükség esetén GKI kártya megszerzésének/hosszabbításának támogatásával)
- PÁV I. vagy II. engedély

- Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

- budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Munkavégzés helye: Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Telefonon is érdeklődhet az álláslehetőséggel kapcsolatban: 0622/554-184

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnar Ivett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.