Karbantartó (Referenciaszám: PJ2057)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Veresegyház
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

Feladatok:
- Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele
- A váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete.

Elvárások:
- Gyógyszeripari gépek, berendezések javításában szerzett tapasztalat
- Szakirányú középfokú végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Veresegyház

Munkarend: 3 műszakos

Szerződés: határozott idő

Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér, műszakpótlékok és éves bónusz
- Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
- Kollektív élet- és balesetbiztosítás
- Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
- Éves egészségügyi szűrőprogram
- Kedvezményes sportolási lehetőség
- Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
- Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból, Felső-Gödről

Referenciaszám: PJ 2057

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a judit.kovacs@pannonjob.hu címre, vagy telefonon: +36 20 468 7582. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kovacs Judit
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.