Ügyfélszolgálati képviselő (Referenciaszám: PJ5625)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nyugat Magyarország térségének egyik legjelentősebb amerikai tulajdonú cége keres magyar és nemzetközi fronton is szakmai fejlődésre nyitott munkatársat az alábbi pozícióba:

Customer Service Representative

Mit kínál a partnercégünk?
- Kihívást és fejlődést jelentő szakmai feladatokat
- Az idegen nyelv folyamatos használatát és fejlesztését
- Vonzó versenyképes bérezést
- Választható béren kívüli juttatásokat
- Szakmai képzések és továbbképzések támogatását
- Stabil és kiszámítható nagyvállalati hátteret

Milyen feladatok várnak Önre?
- A cég alapelveit követve jó ügyfélkapcsolatok kialakítása
- Az árajánlat-adástól a kiszállításig tartó folyamat támogatása

- Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztráció végzése
- Ügyfél elégedettség felmérése, számlák befizetésének nyomon követése
- Reklamációk kezelése

- Vevői rendelések nyomonkövetése, szoros együttműködés a logisztikával
- Kapcsolattartás az értékesítési és marketing szervezettel, a mérnökséggel valamint a pénzüggyel

Melyek a pozícióhoz szükséges kritériumok?
- Tárgyalási szintű német, olasz vagy spanyol nyelvismeret

- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Legalább középfokú végzettség
- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos MS Office és Excel ismeret
- Ügyfélközpontúság
- Jó szervező, multi-tasking készségek

Mi jelenthet az Ön számára további előnyt?
- Közgazdász végzettség

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnar Ivett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.