Koordinátor munkatárs (Referenciaszám: PJ5152)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Fejér megye, Heves megye, Nógrád megye, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő és folyamatos ügyfélállománnyal bővülő hitelintézeti partnerünk számára keresünk új munkatársat a betétkezelési főcsoportba:

Koordinátor munkatárs

Lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy stabil nagyvállalatnál szerezzen pénzügyi tapasztalatot!

Ha szeretne egy olyan vállalati kultúrával rendelkező céghez tartozni, akik szerint a közös célok elérése az együttműködésen és a kölcsönös megbecsülésen alapul várjuk a jelentkezését!

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Önre:

- 15-20 fő adminisztrációs munkatárs feladatainak napi koordinálása,
- ezen munkatársak munkaidejének szervezése és a feladatok elvégzésének nyomon követés,
- ezen munkatársak feladatai tekintetében kapcsolattartás a szakmai résszel,
- szabad kapacitás esetén besegítés a napi operatív feladatokba.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség,

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
- legalább 1 éves tapasztalat csoportvezetői pozícióban,
- terhelhető, tanulékony, gyakorlatias, jó koordinációs képességű, határozott és talpraesett.

Amit megbízónk kínál:

- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
- szakmai cégspecifikus tudás elsajátítása,
- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
- barátságos légkör és összetartó csapat,
- jól megközelíthető: belváros,
- versenyképes alapbér + juttatási csomag: cafetéria + vidéki bejárás támogatása Budapest határáig 100%-an,
- azonnali kezdés! (július)

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Mit kell tennie, hogy megpályázza az állást?

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ5152) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Palvolgyi Patricia
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.