Minőségbiztosítási adminisztratív gyakornok (Referenciaszám: PJ5649)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagytétényi partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási adminisztratív diák

Feladatok:

- A minőségbiztosítás munkájának adminisztratív támogatása

- Rendszerekben lévő adatok (SAP, Access) kezelése, rendszerezése

- Levelezés a beszállítókkal (főként angol nyelven)

- Dokumentumok szkennelése, fénymásolása, archiválás

Elvárások:

- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- Heti 32 óra vállalása hétköznapokon
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet

- Versenyképes juttatás
- Bejárás vállalati busszal biztosított, a Blaha Lujza tér- Corvin Mozi megállókkal

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.