Összeszerelő (Referenciaszám: PJ5186)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladatok:
- Csapok / szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezés és műszeres vizsgálatok elvégzése
- Szereléskor a szerelési utasításban leírtak szigorú betartása (vizuális ellenőrzés, tisztítás, sorjázás, kivágás, megfelelő tömítések összeállítása, csavarok lehúzása)
- Tesztelés, csomagolás, címkézés illetve ennek dokumentálása
-A munkadarabok jelölése, számbeütés

Elvárások:
- Fémipari/gépipari/faipari szakmunkás végzettség
- 2 műszak vállalása
- Megfelelő egészségi állapot, jó teherbírás
- Alapvető számítástechnikai ismeretek

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Domokos Rita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az rita.domokos@pannonjob.hu címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36204928155. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: http://www.pannonjob.hu/html/terms.p...

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.