Kukorica vetőmag értékesítési szakember (Referenciaszám: PJ5078)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A svájci székhelyű Syngenta világvezető agrárvállalat, mely innovatív kutatással, fejlesztésekkel és technológiákkal kötelezte el magát a fenntartható mezőgazdaság mellett. Növényvédő szerei és vetőmagjai, szolgáltatásai és sokrétű szakmai tevékenysége révén Magyarország egyik legjelentősebb agrárgazdasági szereplője. Dinamikusan fejlődő hazai agrárpiaci csapatába keresünk országosan:

Kukorica vetőmag értékesítési szakember

munkatársakat

Főbb feladatok

  • A cég kukorica hibridjei értékesítésének támogatása, termelői igényfelkeltés,

  • Fajta összehasonlító kísérletek beállítása,

  • Szakmai rendezvények, találkozók szervezése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Agrárdiploma,

  • Vállalkozói munkaviszony vállalása,

  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat,

  • Értékesítési tapasztalat,

  • Saját gépkocsi, mobiltelefon.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Növényvédelmi szakképesítés.

Amit a cég nyújt:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkalehetőség, a piacvezető gyártójánál

  • Inspiráló munkakörnyezet, kiváló csapat, szakmai fejlődés,

  • Versenyképes jövedelem.

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Jelentkezési határidő:

2016. október 31.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Daniel Szilagyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.