Üzemi tréner (Referenciaszám: PJ4985)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Győr-Moson-Sopron megye,Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Győrben működő élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba
ÜZEMI TRÉNER

Feladatok:
- Új dolgozók segítése, tanítása, instruálása
- Az új dolgozóktól elvárt munkafolyamatok ismertetése
- A dolgozók munkájának értékelése
- Napi feljegyzések készítése a főbb eseményekről, dolgozók teljesítményéről
- Az új dolgozók munkájával kapcsolatos higiéniai, munkabiztonsági, minőségügyi és környezetvédelmi hiányosságok észrevételezése, jelzése, javító intézkedés kezdeményezése
- Általános munkaszervezéssel, beosztással kapcsolatos javító intézkedések kezdeményezése, jelzése

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Jó kommunikációs készség
- Határozott fellépés
- Segítőkészség
- Terhelhetőség
- Fegyelmezett munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a agnes.danko@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Danko Agnes
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.