Adminisztrátor (Referenciaszám: PJ966)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

IX. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat határozott időre (3 hónapra) az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor

Feladatok:
- projekttel kapcsolatos adminisztív feladatok ellátása
- riportálás

Elvárások:
- középfokú vagy felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
- MS Office emelt szintű ismerete
- terhelhetőség
- gyors és precíz munkavégzés
- jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
- alap szintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az anett.pocs@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36(1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pocs Anett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.