Depó értékesítési asszisztens (Referenciaszám: PJ3921)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Csongrád megye,Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Szegedi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi pozícióba:

Feladatok

- A szegedi területértékesítési vezetőjének, illetve a teljes értékesítési csapat munkájának támogatása

- Levelezések bonyolítása, nyilvántartások vezetése

- Riportok, jelentések, prezentációk készítése

- SAP létszám rögzítés, szabadságengedélyezéssel kapcsolatos adminisztrációk

- Bejövő hívások, rendelések kezelése

- Havi, negyedéves, éves elszámolások egyeztetése

- Nyomtatványok, menetlevelek nyomon követése

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség, érettségi

- 1-2 év asszisztensi/értékesítés támogatás terén szerzett szakmai tapasztalat

- Microsoft Office magas szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

- Kiváló kommunikációs képesség

- Pontosság, precizitás

- Megbízhatóság, terhelhetőség, segítőkész hozzáállás

- Önálló munkavégzés

- Kiváló problémamegoldó készség

Előny

- Angol nyelv legalább középfokú ismerete

- Felsőfokú végzettség

- SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtani tudunk

- Határozott idejű szerződés kismama távollétének idejére

- Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat

- Megbízható munkahely és kulturált környezet

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés: Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az eszter.szlanka@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Érdeklődni a következő elérhetőségen tud: 20/391 57 15
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:http://www.pannonjob.hu/html/terms.php
Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szlanka Eszter
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.