Logisztikus (Referenciaszám: PJ5138)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Vas megye,Jánosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vas megyei amerikai tulajdonú autóipari beszállító partnercégünk csapatuk erősítésére új munkatársat keres az alábbi pozícióba

LOGISZTIKUS

Feladatok
- Megrendelések folyamatos feldolgozása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
- Készletgazdálkodás (alkatrészek fel és kifutásának figyelemmel kísérése; anyaghiány és extra fuvarok elkerülése, raktárkészletek ellenőrzése)
- Kiszállítások ütemezése
- Együttműködés a logisztikai folyamatok javításában
- Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárás
- Szakirányú felsőfokú OKJ-s, vagy főiskolai végzettség
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Autóipari tapasztalat előnyt jelent
- Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
- Határozottság, felelősségvállalás

Előnyt jelent
- SAP ismerete

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.