Törzsadat karbantartó és ajánlat kalkulációs munkatárs (Referenciaszám: PJ5137)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Vas megye,Jánosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vas megyei amerikai tulajdonú autóipari beszállító partnercégünk csapata erősítésére új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TÖRZSADAT KARBANTARTÓ ÉS AJÁNLAT KALKULÁCIÓS MUNKATÁRS

Feladatok
- SAP törzsadat karbantartás, teljes körű MM (Material Master) adatkezelés:

  • cikkszámtörzsek, logisztikai, termelési és műszaki adatok, értékesítési és árazási kondíciók kezelése és karbantartása

  • termelési és értékesítési SAP bizonylatok törzsadat monitoringja, és a vonatkozó rendszerbeállítások ellenőrzése

- Új termelési projektek bevezetéséhez, illetve a futó projektek nyomon követéséhez kapcsolódó törzsadat feladatok ellátása
- Új és futó projektek műszaki-gazdaságossági elemzése, árajánlat tételre való előkészítése, ajánlatok kalkulálása

Elvárások
- Legalább középfokú, pénzügyi/gazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Kommunikációképes német nyelvtudás
- Elemző készség, komplex látásmód
- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent
- Felsőfokú végzettség
- SAP vagy bármely más integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
- Angol nyelvismeret

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.