Lakatos (Referenciaszám: PJ4982)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Lakatos

Feladatok:
- Több fős csapatokban lakatosi, hegesztési munkák elvégzése
- Szerelési és javítási munkák elvégzése külső helyszíneken
- Kész rendszerek napi szintű karbantartás

Elvárások:
- általános lakatos, géplakatos vagy karosszéria lakatos szakmunkás képesítés
- 1 műszak vállalása (h-cs.: 7-16, p.:7-12:20)
- csopatmunkában való részvétel

Előny:
- B kategóriás jogosítvány
- tűzvédelmi szakvizsga
- emelőgép vezetői végzettség

Amit a megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés, cafeteria
- Munkába járás támogatása
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Azonnali munkakezdés
- Családias légkör

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a balint.balla@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.