Anyagmozgató (Referenciaszám: PJ4980)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Sárszentmihály
Munkaidő
teljes munkaidő

Sárszentmihályi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató

Feladatok:
- Kézi le és felrakodás elvégzése
- Készletezés és tárhely rakodás
- Takarítási és karbantartási feladatok

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszak vállalása
- csapatjátékos, és kötelességtudó
- Határozottság, önállóság

Amit megbízónk kínál:
- Megemelt bruttó alapbér
- Havi mozgóbér és teljesítmény prémium
- Utazás támogatás
- Cafeteria

Telefonon: +3620 331 4722
Önéletrajz elküldésével Pásztor Edina kapcsolattartó részére az edina.pasztor@pannonjob.hu e-mailen vagy a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edina Pasztor
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.