Adatrögzítő munkatárs (Referenciaszám: PJ4767)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet keres új munkatársakat BUDAPESTRE AZONNALI KEZDÉSSEL az alábbi munkakörbe:

Adatrögzítő munkatárs

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy fejlődő nagyvállalatnál szerezz pénzügyi tapasztalatot!

Feladatok:

- beérkező ajánlatok feldolgozása,
- adatrögzítés,

- kapcsolattartás ügyfelekkel, társosztályokkal (írásban, telefonon),
- meglévő szerződéseken adatpótlások elvégzése,
- inkasszók iktatása és rögzítése a rendszerbe,
- lakáscélú felhasználás ellenőrzés.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office - excel),
- terhelhetőség és tanulékonyság.

Előny:
- pénzügyi/adminisztratív területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:
- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
- barátságos légkör, összetartó csapat,
- jól megközelíthető - V.kerület,
- alapbér+cafetéria,
- vidéki bejárás támogatása,
- karrierlehetőség,
- azonnali kezdés.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros - V. kerület)
Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű
(2017.03.31. + hosszabbítási lehetőség)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével (PJ4767) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Patricia Palvolgyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.