Csomagoló (Referenciaszám: PJ4978)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye,Veszprém,Kistó u. 7.,8200
Munkaidő
teljes munkaidő

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat 3 műszakos könnyű fizikai munkára az alábbi munkakörbe:

Csomagoló

Feladatok:
- Késztermékek zacskóba, majd kartondobozba történő csomagolása

Elvárások:
- Legalább 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása

Amit megbízónk kínál:

- Minimálbéren felüli fizetés
- 45% -os műszakpótlék
- 6,5%-os prémium
- Étkezési jegy
- Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből

- Bérlet 86%-os térítése
- Jó teljesítmény esetén éves foglalkoztatás
- Munkaruha

Munkavégzés helye:

- Veszprém

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a robert.hegyi@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hegyi Róbert
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.