Ügyfélmegtartó munkatárs (Referenciaszám: PJ4577)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Törökbálint, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi partnercégünk, kiemelt karrierlehetőségekkel rendelkező magyarországi szervezete munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélmegtartó munkatárs

Feladatok:
- ügyfél-elégedettségnövelés, ügyfelek tájékoztatása,
- speciális ügyfélmegtartóajánlatok kiajánlása,
- felmondást kérő, hordozni szándékozó ügyfelektől érkező panaszok teljes körű kezelése,
- problémás számlák teljes körű ügyintézése,
- a szerződésmegszűntetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, írásos tájékoztatás (levél, e-mail).

Elvárások:
- telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat,
- nyitottság az új ügyfélkezelési folyamatok iránt,
- kiváló kommunikációs késség szóban és írásban,
- gyors reakcióidejű és proaktív.

Munkavégzés helye: Törökbálint
(a bejárás Budapestről céges busszal biztosított: Népliget - Kelenföld VÁ - Boráros tér - Újbuda KP - Széna tér - Déli PU - BAH CSP - Sasadi út - Budaörsi benzinkút)

Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű (hosszabbítási lehetőséggel)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ4577) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.