HR gyakornok - diákmunka (Referenciaszám: PJ2220)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári irodánkba keresünk HR gyakornok munkakörbe felsőfokú tanulmányait folytató diákokat azonnali kezdéssel:

HR gyakornok (PJ2220)

Feladatok:
- Aktív részvétel a keresési és kiválasztási folyamatokban
- Adatbázis kezelése, adatök rögzítése, önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése
- Ügyfelek fogadása, bejövő és kimenő telefonhívások kezelése
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Nyitott, vidám személyiség
- Érdeklődés a HR szakma iránt
- Rugalmasság, pontos és precíz munkavégzés
- Legalább heti 32 óra munka vállalása

Amit kínálunk:
- Karrierlehetőség
- Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat megszerzésének lehetősége
- Szakdolgozatírás támogatása, mentorálása
- Kiemelkedő bérezés
- Betekintés a munkaerő-kölcsönzés és egyéb HR területek működésébe
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus, lelkes, fiatal csapat
- 8-16 óra közötti munkavégzés

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Jelentkezésedet várjuk e-mailben a turan.gabor@pannonjob.hu címre,
illetve telefonon a 06 20 570 2941-es telefonszámon.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Turán Gábor
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.