ICT Account manager (Referenciaszám: PJ5133)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

ICT account manager

munkatársat, enterprise területre.

Ha elhivatott vagy az ICT újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő magyar piac, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • ICT technológiák, megoldások értékesítése kulcsfontosságú partnerek számára,

  • ügyfélkapcsolatok menedzselése,

  • új partnerek felkutatása,

  • üzleti ajánlatok kidolgozása és prezentálása szakértői support team segítségével,

  • költségvetési tervek készítése az új üzleti lehetőségek érdekében.

Elvárások

  • hálózati ismeretek, minősítések (CCNA, CCNP, CCIP Service Provider, CCNP Security),

  • Minimum 5 éves, telekommunikációs, távközlési szektorban szerzett sales projektmenedzsment tapasztalat,

  • magas ICT ismeret

  • stratégiai gondolkodásmód,

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret, írásban és szóban.

Amit a cég nyújt

  • versenyképes, magas jövedelem,

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség,

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet,

  • nemzetközi csapat.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Daniel Szilagyi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.