IP solution manager (Referenciaszám: PJ5132)

Pannonjob Kft.

Place of work
Magyarország, Budapest
Contract type
full-time

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

IP solution manager

munkatársakat.

Ha elhivatott vagy az ICT által nyújtott újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő Közép-európai régió, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő.

Feladatok

  • tanácsadó csapat technikai-szakértői segítségnyújtása,

  • ügyfél kapcsolattartás és technikai javaslattétel, annak érdekében, hogy az optimális szolgáltatást tudja nyújtani a vállalat,

  • IP alapú rendszerek magas fokú ismerete és tervezése.

Elvárások

  • telekommunikációs, informatikai, elektronikai vagy releváns területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség (ICT),

  • jó írásbeli, szóbeli kommunikációs és interperszonális készségek,

  • magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban,

  • 5 év munkatapasztalat CISCO (CCNP), HP rendszerekkel (routing protocol, switch, router, WLAN, access and firewall),

  • telekommunikációs IT rendszerek és szoftverek ismerete,

  • projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent.

Amit a cég nyújt

  • versenyképes, magas jövedelem,

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség piacvezető vállalatnál,

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet,

  • nemzetközi csapat.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Contact

Contact person: Szilagyi Daniel
E-mail: send CV
Send CV to the company
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.