IP solution manager (Referenciaszám: PJ5132)

Pannonjob Kft.

Place of work
Magyarország, Budapest
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

IP solution manager

munkatársakat.

Ha elhivatott vagy az ICT által nyújtott újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő Közép-európai régió, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő.

Feladatok

  • tanácsadó csapat technikai-szakértői segítségnyújtása,

  • ügyfél kapcsolattartás és technikai javaslattétel, annak érdekében, hogy az optimális szolgáltatást tudja nyújtani a vállalat,

  • IP alapú rendszerek magas fokú ismerete és tervezése.

Elvárások

  • telekommunikációs, informatikai, elektronikai vagy releváns területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség (ICT),

  • jó írásbeli, szóbeli kommunikációs és interperszonális készségek,

  • magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban,

  • 5 év munkatapasztalat CISCO (CCNP), HP rendszerekkel (routing protocol, switch, router, WLAN, access and firewall),

  • telekommunikációs IT rendszerek és szoftverek ismerete,

  • projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent.

Amit a cég nyújt

  • versenyképes, magas jövedelem,

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség piacvezető vállalatnál,

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet,

  • nemzetközi csapat.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.