Information System Analyst (Referenciaszám: PJ4975)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Information System Analyst

Feladatok:
- Oracle EBS szoftver alkalmazása a pénzügyi informatikai támogató rendszerekben
- Együttműködik a pénzügyi csoporttal, üzleti folyamatmenedzserekkel és adminisztrátorokkal

- Koordinálja a fejlesztőcsapatot az új fejlesztésekkel, bővítésekkel kapcsolatban
- Belső ügyfelekkel tartja a kapcsolatot, részt vesz a funkcionális tervezési feladatokban
- Részt vesz kis és közepes projektek tervezésében kivitelezésében elemzésében, tesztelésében és bevezetésében
- Menedzseli a szoftver sztenderdizálást és támogatja a több régiót átfogó applikáció bevezetését
- Beazonosítja a fejlesztési területeket és irányítja a technológiai változásokat a tapasztalatoknak megfelelően
- Meghatározza a szükséges képzéseket a támogatott applikációkra vonatkozóan
- Mindezekhez biztosítja a megfelelő dokumentációkat

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás

- 3-5 éves releváns tapasztalat
- Tapasztalat a pénzügyi folyamatok és tranzakciók területén
- Oracle EBS Pénzügyi modulok ismerete
- Projekt menedzseri tapasztalat
- Rendszerelemzések teljes körű ismerete; tervezési, és programozási technikák ismerete
- Önálló munkavégzési képesség multinacionális környezetben illetve virtuális csapatban
- Kiváló kommunikációs és íráskészség, problémamegoldó készség

Előny:
- SQL, PLSQL, SQLplus ismeret
- Felsőfokú szakirányú végzettség

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az andras.galgovszki@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Galgovszki Andras
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.